V lepem vremenu in dobrih pogojih so  na 37. Maratonu treh src Radenci barve ŠD Team turbo Tropovci zastopali 3 tekmovalci.

Boštjan Cipot 1:22:59 (3. mesto MC od 168)
Rado Rac  1:36:43 (24. mesto ME od 144)
Matej Temlin 1:36:21 (26. mesto MD od 175)

thumb radenci 2017

V nedeljo 14. Maja je v Zagrebu potekala kolesarska prireditev "Gran Fondo Zagreb 2017" na kateri je bilo potrebno prekolesariti 90km z 1280m višinske razlike. Prireditve se je udeležil tudi Dušan Hajdinjak član ŠD Team turbo Tropovci in svoji kategoriji zasedel 1. mesto.

thumb mini IMAG0570

Rezultati

V Logatcu je bila v torek, 2. maja 2017, še tretja tekma v duatlonu, kombinaciji teka in kolesarjenja, ki je kot zadnja štela za slovenski pokal. Organizator je bil tudi tokrat Triatlon klub Logatec.

Proga zelo hitrega duatlona je potekala široki cesti po obrtni coni Zapolje, kjer se je zbralo okrog 150 tekmovalk in tekmovalcev. Organizatorji so pripravili tri različne razdalje: cici duatlon, super sprint in sprint duatlon. V duatlonski sprint razdalji (5 km teka, 20 km kolesarjenja in 2,5 km teka) so se pomerili tudi tekmovalci ŠD Team Turbo Tropovci in spet dosegli odlične rezultate:

Ketiš Dominik: 1. mesto - veterani I
Rac Radovan: 1. mesto - veterani II
Slavko Vukan: 2. mesto - veterani II
Cipot Boštjan: 6. mesto - člani II

S to tekmo se je zaključil tudi seštevek za pokal Slovenije v duatlonu, kljub temu, da uradnih rezultatov pokala še ni, so naši duatlonci vsaj v dveh kategorijah posegli po stopničkah.

thumb logatec 2017

30. Aprila je Kolesarki kblub Tropovci organiziral cestno kolesarsko tekmo, 8. Pokal občine Tišina. Prireditve so se udeležili tudi nakateri kolesarji Športnega društva Team turbo Tropovci med katerimi se je najbolje izkazal Klemen Polajnar, ki je v skupini do 50 let zasedel generalno 3. mesto.

Rezultati čalnov ŠD TTT:

Amaterji
Klemen Polajnar, 2. mesto
Luka Žnidarič, 12. mesto

Master A
Jernej Petovar, 9. mesto

Master D
Radovan Rac, 4. mesto

Master E
Uroš Šesek, 8. mesto

Master F
Zoran Antolin, 6. mesto

Rezultati

thumb Tisina2017 1272

Športno društvo Team turbo Tropovci je v domači občini 29. Aprila 2017 organiziralo vožnjo na čas za Amaterske kolesarje in kolesarke. Prireditve se je udeležilo cca. 100 tekmovalcev iz Slovenije in Hrvaške.
Kolesarji do 50 let so se pomerili v vožnji na čas na 20km pri katerih je imel absolutno najboljši čas Matej Kravos (TUŠ T.E.A.M.), ki je traso prekolesaril v 26 minutah in 7 sekundah s povprečno hitrostjo 45km/h.
Kolesarji nad 50 let pa so vozili 15 km pri katerih je imel absolutno najboljši čas Lucjan Premrn (Izvir Vipava) in sicer 20 min in 48 sekund kar je zneslo 42,5km/h.

Kolesarji našega društva so dosegli sledeče rezultate:

Amaterji
Klemen Polajnar, 10. mesto