V Logatcu je bila v torek, 2. maja 2017, še tretja tekma v duatlonu, kombinaciji teka in kolesarjenja, ki je kot zadnja štela za slovenski pokal. Organizator je bil tudi tokrat Triatlon klub Logatec.

Proga zelo hitrega duatlona je potekala široki cesti po obrtni coni Zapolje, kjer se je zbralo okrog 150 tekmovalk in tekmovalcev. Organizatorji so pripravili tri različne razdalje: cici duatlon, super sprint in sprint duatlon. V duatlonski sprint razdalji (5 km teka, 20 km kolesarjenja in 2,5 km teka) so se pomerili tudi tekmovalci ŠD Team Turbo Tropovci in spet dosegli odlične rezultate:

Ketiš Dominik: 1. mesto - veterani I
Rac Radovan: 1. mesto - veterani II
Slavko Vukan: 2. mesto - veterani II
Cipot Boštjan: 6. mesto - člani II

S to tekmo se je zaključil tudi seštevek za pokal Slovenije v duatlonu, kljub temu, da uradnih rezultatov pokala še ni, so naši duatlonci vsaj v dveh kategorijah posegli po stopničkah.

thumb logatec 2017

Nahajate se: Home Novice Najnovejse Duatlon Logatec