Športno društvo TEAM TURBO TROPOVCI združuje ljubitelje kolesarstva, duatlona in triatlona. Svojim članom omogoča pridobitev letne tekmovalne licence pri Kolesarski zvezi Slovenije in Triatlonski zvezi Slovenije. Je organizator več tekmovanj v okviru Pokala Slovenije ter pomurskega prvenstva v akvatlonu za osnovnošolske otroke. Mladim članom omogoča vodeno vadbo in pripravo na tekmovanja (več informacij na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Prvi korak za včlanitev v Društvo je izpolnitev pristopne izjave "PRISTOPNA IZJAVA". Izjavo pošljite na klubski mail Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">.

Prenocisca

Gostišče Kuzmič

Gostilna Kuzmic net

Čebelji gradič