V nedeljo, 9. avgusta 2015, je Celje gostilo ekipno prvenstvo Slovenije v triatlonu. Na tekmovanju se je zbralo 8 ženskih in 15 moških ekip. Vsako ekipo so sestavljali 3 tekmovalci istega kluba, ki so eden za drugim premagali razdaljo super sprint triatlona, tj. 300 m plavanja, 10 km kolesarjenja in 2,5 km teka. V ženski konkurenci so bile najboljše tekmovalke TK Trisporta iz Kamnika, v moški pa tekmovalci ŠRK Celje.

Prvenstva so se uspešno udeležile tudi 3 ekipe Športnega društva TEAM TURBO Tropovci. Ženska ekipa je med članskimi ekipami osvojila odlično 2. mesto ter 3. mesto v absolutni ženski konkurenci. Prva moška ekipa je bila med moškimi članskimi ekipami 11., druga pa 12.